| gleta a întrebat:

Buna ma numesc Gleta am 14 ani ma puteti ajuta va rog la o intrebare de ce baietii numi trag atentia oare? ma imbrac normal sunt ingrijita nu ma comport sever in rest sunt normala de ce nu imi atrag atentia imi puteti da un sfat sau sa-mi raspundeti care eset vina mea ca nimeni numi trage atentia? Va multumesc din inima!

2 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

Cum adica nu-ti trag atentia? Nu te atag ei pe tine s-au tu pe ei? Pur si simplu nu inteleg aceasta intrebare..As vrea sa te ajut.

| Simona_Jenifer_1993 a răspuns (pentru Coozeman):

Adica de ce baieti nu-i dau atentie