| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc Karina am vazut pe camasa de noapte o pata mare rosie, asta se intampla dimineata.seara am vezut ca sunt uda pe chiloti dar nu mi-am dat seama exact pentru ca era de culoare inchisa. Dupaia bunica mi-a pus tampon si in urmatoarele 3 zile am vazut niste pete pe tamp dar de culoare galbuie, intrebarea este am cilu sa nu?

2 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Pai posibilthinking
de ce nu te duci la un ginecolog?

| LoOvE a răspuns:

E cam najpa, dar nici eu nu stiu ce sa-ti raspund daca da sau nu.SORRY