| Miremi134 a întrebat:

Hei. Am 12 ani, fix acum o saptamana am gasit pete pe chiloți de culoare portocalie, peste câteva zile am mai gasit rosie închisă, acum 2 zile am gasit maro inchis. Ieri m-a durut burtă foarte tare! Are legatura cu ciclu sau e altceva? Daca are legatura cu ciclu cam in cat timp imi va veni? ( Aproximativ)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| xGamerZ212 a răspuns:

1 saptamana

| annempx a răspuns:

Da, are legatura cu ciclul. La 12 ani e normal sa-ti vina. In cam 1 saptamana iti va veni, dar nu o sa fie regulat pentru ca esti la inceput. bafta.

| Miremi134 explică (pentru annempx):

Adica inca o saptamana?

| annempx a răspuns (pentru Miremi134):

Cam asa, poate si mai devreme.