| maia05 a întrebat:

Buna, ma numesc Maia si sunt noua pe TPU, sunt in clasa a 8 a si cum bine stiti mai e putin si se gata semestrul, iar aci am o problema, eu sunt ardeleancă si am venit din Cluj la Bucuresti înainte de pandemie pentru ca ne-am mutat si nu prea cunosc nici un liceu de pe aci. Eu as vrea sa merg pe un profil de SS (Stiinte Sociale), tin sa mentionez ca la simulare la mate am luat 8.43 si la romana 8, iar media pe primul semestru a fost 9.75 si as vrea sa ma ajutati dacă știți vreun liceu bun din București, multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ion Creangă, Matei Basarab, Alexandru I. Cuza, Ion Luca Caragiale, Iorga.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Este site-ul admitereliceu.ro. Poti alege media pe care crezi ca o vei avea, orasul, profilul si specializarea si iti afiseaza niste licee si cu ce medie s-a intrat anul trecut. Poti astepta si pana apare oferta educationala a acestui an.