| Rebeca122 a întrebat:

ma numesc Rebeca si am o problema.Am 13 ani si profesorul meu de sport imi face avansuri ma chema la el in birou si vorbește frumos iar când ies imi pune mana pe fund, iar intr-o zi am rămas ultima in vestiar sa ma schimb. A întrebat daca sunt gata si i-am spus ca nu si a intrat iar eu eram in sutien.Ce ar trebui sa fac? Daca spun cuiva nu o sa ma creadă iar profesorul are circa 25-28 de ani din câte am înțeles.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

"daca spun cuiva nu o sa ma creada". Esti sigura de asta? Spune-le problema ta parintilor tai, cu siguranta ei o sa te creada si o sa incerce sa ti-o rezolve. Trebuie vorbit cu diriginta ta, cu directorul si cu profesorul de sport. Daca nu se rezolva, atunci trebuie mers mai departe, la inspectorat.

| OldSoul a răspuns:

Spunele parintilor tai, se vor asigura ei ca o sa fie pedepsit pedofilu dq.

| Apac a răspuns:

Poliția te crede, părinții te cred. Sper sa o sfârșească rău pedofili dracu, că dacă nu l-aș termina cu mâna mea, ca m-am saturat de jigodii d'astea.

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Ba da o sa te inteleaga, spune-le parintilior apoi va ajunge vorba la directorul scoli iar acel profesor o sa primeasca ce merita