| alexandramarya a întrebat:

ma o problema cam mare. m-am certat cu prietenul meu si nu stiu ce sa fac pentru ca tot timpul cineva se baga intre noi iar eu raman pe dinafara iar pe deasupra mai si fumeaza am incercat sa il conving sa se lase de fumat dar nu am reusit ce pot face sa-l conving sa nu mai fumeze?
app. el ar 15 ani dau fundita cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| niculita4tpu a răspuns:

Nu cred ca il poti face sa se lase de fumat, dependenta e prea mare. daca insisti, clar primesti bile negre si de-asta ramai pe dinafara. accepta-l asa cum e si o sa vezi ca cealalta persoana n-o sa mai castige teren in fata ta