| arinela97 a întrebat:

Buna ma place aproape toata scoala ma refer la baieti si eu plac doar un singur baiat, dar toate fetele spun ca este cel mai urat dintretoti si ca nu este frumos etc vreau sa stiu ce ati face in locul meu sau macar un sfat

va multumesc

6 răspunsuri:
| Syaaa a răspuns:

Bunahappy``! Nu Conteaza ce spun altii, important este ca tu sa fii fericitahappy daca tie chiar iti place acel baiat fa cumva sa fiti impreuna! nu te da batuta si nu pleca urechea la ce spun altiioh go on nu merita`! important e ca voi sa fiti sanatosi si fericiti.Bafta!:*:*

| arinela97 explică (pentru Syaaa):

Mersi mult acum 2 ore am vorbit cu el si luni ne vom intanli la scoala ...si nu stiu ce sa fac ca sunt sigura ca imi va cre prietenia

| Syaaa a răspuns (pentru arinela97):

Pai daca chiar il placi...ce ar fi sa-i dai o shansalove struck?smug >big grin

| arinela97 explică:

Mersi mult syaaa acum 2 ore am vorbit si ne vom intanli luni la scoala si stiu sigur ca imi va cere prietenia si dupa asta va urma un sarut si nu prea ma pricep la saruturi:-ss

| Syaaa a răspuns (pentru arinela97):

Paii chestia cu sarutul...pff nimeni nu se naste innascut``! ce'ar fi sa-l lasi pe el sa actioneze?happy e mai bine asahappy iar pe parcurs vei invatabig grin``! app p.s : Sarutul vine de la sinehappy asa ca nu-ti fa griji totul va fi bine`!:*

| arinela97 explică:

Mersi mult :*:*:*:*:*:*:*:* mi-ai fost de folos mult mersi