| JustACuriosPerson a întrebat:

Ma puteti ajuta? Că nu pot sa intru pe facebook.Imi spune:
"Contul dvs. a fost temporar suspendată

Activitate suspectă a fost detectată în contul dvs. Facebook şi a fost temporar suspendată ca o măsură de securitate. Este posibil ca contul dvs. a fost compromise ca urmare a introducerea parolei pe un site conceput pentru a arata ca Facebook. Acest tip de atac este cunoscut sub numele de phishing."
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Ti-ai introdus datele de acces pe un site fals, facebook a detectat asta si ti-a blocat contul pentru a nu le permite atacatorilor sa aiba acces la contul tau si la datele tale personale.

1 răspuns:
| DannyABCD a răspuns:

Inseamna ca cineva ti-a intrat pe cont si ti-a blocat contul cu un program...Trebuie sa faci cont nou sau daca vrei te costa 3 euro prin sms ca sa iti salvezi contul. Funda?