| tgeorgi a întrebat:

Contul meu a fost suspendat.Scrie:Activitate suspectă a fost detectata pe contul tău de Facebook si a fost suspendat temporar, ca măsură de securitate. Este probabil că contul dvs. a fost compromis ca urmare a introducerii parolei pe un site conceput pentru a arata ca Facebook. Acest tip de atac este cunoscut sub numele de phishing.
Ce pot face? Va rog sa ma ajutati.
PS:Am incercat sa mi-l recuperez si am schimbat parola.

Răspuns Câştigător
| CrazyGirlAmy a răspuns:

Poi mai intai schimbi parola, apoi dai la setari de confidentialitate si la securitate si pui acoo un cod si gata. Funda? Vot? Mersi si bafta!