| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa joc si eu call of duty 2 online? ( ma refer la cel normal nu modern warfare ) Cand dau pe servere imi zice " key code in use. Please reconecting later. Cum pot rezolva problema?

1 răspuns:
| Aero a răspuns:

Schimbi cheia... evident tot cu una piratata. devil Google it!
Pana la urma vei reusi. Am mai jucat eu candva si trebuie sa mearga! Dar sa joci cu cineva, un amic, pe cineva pe care cunosti, nu cu necunoscuti, ca-s sanse si mai mari sa nu mai nimeresti chei.