| RockStar a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine.
Cineva mi-a spart parola. cum habar nu am straight face
Deoarece numai eu stiam parola straight face.
Nu este primadata cand mi se intampla asta straight face.
Totusii nu inteleg de ce. thinking Ce vrea lumea de la mine straight face?
De nu ma lasa nici un id sa am straight face.
Observ ca lumea baga minciunii multe dar macar un id sa mai am si eu oh go on.
Nu am voie?
Sincer nu inteleg cu ce am gresit atat de mult. sunt decat un simplu om si nu am facut nici un rau pentru ca nu am tupeu :o.
Stiti cum as putea sa imi recuperez id straight face? sincer sunt atat de satula sa tot imi fac iduri in prostie si sa mi le sparga nu stiu cine straight face. Vorbesc maxim cu doua persoane pe mess oh go on. Si nu cred ca acele persoane ar fi in stare de asa ceva mai ales ca i-am ajutat mereu si ma inteleg bine straight face.
Nu prea am prietenii, pentru ca sunt o fire mai retrasa.
Va multumesc de raspunsuri.
Daca ma puteti ajuta o sa va ajut si eu cand o sa aveti nevoie, imi spuneti si va ajut cu mare placere.
( nu sunt nesimtita, va ajut asa cum pot straight face ) scuze daca am greseli.

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa-ti recuperezi id-ul daca nu stii parola, incearca sa-ti faci unul si pune-ti raspunsurile la inttrebarile de siguranta astfel incat sa nu le mai afle nimeni.

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Îţi poţi recupera ID-ul dacă îţi mai aduci aminte răspunsurile întrebărilor pe care trebuia să le completezi la inceput, de aici: https://edit.yahoo.com/......forgotroot Sau poate doar a încercat cineva să îţi spargă cineva parola şi, epuizând încercările ID-ul a fost blocat pentru 24h. Oricum, mai încearcă, nu cred că este vorba despre vreun virus/hack.
Pa, pa.

| Sofiaღ a răspuns:

Doar a încercat cineva să îţi spargă parola*
Scuze pentru greşelile de ortografie. Sunt puţin obosită. happy

| Sofiaღ a răspuns:

Doar a încercat cineva să îţi spargă parola*
Scuze pentru greşelile de ortografie. Sunt puţin obosită. happy

| yonutz1 a răspuns:

Ca sa scapi de virusi (keylogger) Keylogger e un virus care inregistreaza ce faci in PC, Ia-ti un antivirus bun sau reinstaleaza sistemul de operare (windows). Mai fa-ti un ID cu o parola mai grea, si datele (nume, prenume, co dposta, security question) pune ceva acolo care sa tii minte.

| RockStar explică:

Poi Ionutz am antivirus straight face straight face. Dar niciodata nu imi pun Numele meu sau Prenumele sau alceva ale mele. cele originale straight face oh go on straight face acum cica id mie blocat si trebuie sa astept 24 de ore straight face

| eusebiumunteanu a răspuns:

Esti victima/cobay in experimentele unor hackeri, tot ce trebuie sa faci e sa nu te mai arunci asa mult in lumea online (forumuri, site-uri de socializare, etc.) o vreme pana scapi, sau sa iei la purificat lista de mess, pentru ca in ea s-ar putea afla sigur "criminalul cibernetic"