| funditapapion a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi am o pagina pe facebook si nu prea e activitate pe pagina chiar daca postez pun povesti...ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Mda. stiu cum e, sunt in aceeasi situatierolling on the floor

| Rose123 a răspuns:

Cauta alte pagini similare cu mai multi fani si roaga-le sa-ti faca publicitate happy Pune mai multe poze, fa concursuri etc... Cel mai bine ar fi sa te gandesti la chestii noi, originale(care nu au mai fost vazute pe alte pagini). Si ai rabdare! Daca te straduiesti, vor veni si rezultatele happy Bafta!