| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am o pagina de facebook pentru o cantareata si nu merge sa o mai folosesc adica nu merge sa postez fotografii! Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Andres_Roll_1981 a răspuns:

Verifica cine este administrator al paginii, iar daca esti tu si numai tu, atunci fa-ti un update al paginii respective. Este posibil fara sa stii ai dat add cuiva la functia de administratori. Verifica cati administratori sunt al acestei paginii, apoi intra in setarile de confidentialitate si menageriaza postarile.