| Quinacridone a întrebat:

Buna

Ma puteti ajuta si pe mine...Imi trebuie un cont pe acest site este gen MicroVolts in loc ca este mai tare. Dar mie nu imi merge captcha pentru ca e in japoneza http://www.toywars.jp/member.html Acesta e site-ul dati la game start acolo.Va rog imi trebuie un cont!

O mare FUNDAAAA! SI VOT!
Merci!

7 răspunsuri:
| Mazal a răspuns:

Sall ii poti zice fetei aleia sa imi faca si mie cont plzzz daca poate spune-i sa mi-l dea la id meu de mess:cristi.stoica2001

| Capatina_Antonio_1997 a răspuns:

Nu poti sa-ti faci cont apare acolo sa scrii niste litere in japoneza

| Quinacridone explică (pentru Capatina_Antonio_1997):

O sa sterg intrebarea pentru ca mi-a facut o fata contul happy, oricum merci de raspuns

| Capatina_Antonio_1997 a răspuns (pentru Quinacridone):

Te rog sa-mi faca si mie

| Capatina_Antonio_1997 a răspuns (pentru Quinacridone):

Si sa-mi trimiti contul prin adresa de mess c.antonio1982@yahoo.com

| ChAoS11 a răspuns (pentru Quinacridone):

Hei ma poti ajuta si pe mine?happy

Răspuns utilizator avertizat