| Bebiitzsa a întrebat:

Heyy.:* a fost cineva la mare in Bulgaria? Cum e acolo?
Eu sunt bulgaroiaca si inca n-am apucat sa merg dar merg anul' asta si daca puteti sa`mi dati si niste ideei unde as putea merge si ce as putea vizita acolo.va rog si imagini:* Merci:*

5 răspunsuri:
| Laurixu a răspuns:

Eu am fost la Sunny beach si la nisipurile d aur sh e BESTIALLL ACOLOO aproape ca m.as muta acolo:d.ai putea sa mergi la Balcik si in statiunile in care am fost eulove struck Baftaaa:*:* sh daca vrei pose da pe neth ca gasesti o gramada

| Rill a răspuns:

Saluthappy Eu am fost in Byala si am fost foarte incantata, poti vizita si orasul Nessebar care este o minunatie.winking

| Luci1 a răspuns:

Salut,am fost eu la nisipurile de aur (Golden Sands) si prin imprejurime, e de 10 ori mai misto decat la noi in Romania big grin, eu zic ca merita coasta Bulgariei, locuri bine amenajate, mancarea e buna, apa e mult mai limpede decat la noi. Imagini gasesti pe google : cauta Golden Sands, baftawinking

| iushsm a răspuns:

Iti recomand Albena si hotelul Kaliakra.E foarte frumos si in Albena si hotelul e de 4 stele si nu costa deloc mult si ai multe lucruri incluse.

| AnneKitten a răspuns:

Buna.eu am fost de 3 ori in bulgaria (chaika, sfintii constantin si elena si albena )iti recomand in albena vile magnolia.e super;););)http://madisontravel.ro/index.php?id=12&idc=100&pagina=4 cauta poze :X