| maria999 a întrebat:

ma puteti ajuta vreau sa ma ingras am 13 ani 1.55 si 36 de kg. va rog sa imi spuneti ce pastile sa iau vitamine etc. nu mananc foarte mult dar nici nu vreau sa incep dintr-o data sa mananc exagerat. multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Buna, nu e nimic anormal, toti am fost mai slabuti in tinerete...fii tu insati asta conteaza! Iar ca sa te ajut aici vei gasi ceva interesant da? http://www.sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/regim-de-ingrasare_1476
multa bafta!

2 răspunsuri:
| maria999 explică:

Multumes!

| Abk a răspuns:

Asta e virsta de crestere.cu timpul o sa te ingrasi, nu'ti fa griji.Bafta