| RockStar a întrebat:

Ma puteti sfatuii ce rochita sa imi fac.
Gen : Rochita Tutu happy.
- Culoarea : Neagra / Alb.
orii.
- Culoare : Alb / Negru.
Cu o bretea orii doua bretele sau nici una?
Stiu ca trebuie sa vad cum imi sta primadata cu toate astea. majoritatea imi spun ca imi sta bine oricum dar acum vreau sa stiu voi cum credeti ca ar fi mai dragut o rochita Tutu (gen) cu bretele sau fara?
Va rog sfatuiti`ma :*.
Sincer mie imi plac ambele nu am pretentii prea mari laughing. poate voi aveti la culori dar eu prefer alb / negru deoarece le ador : x. Nu stiu voi ce parere avetii dar sper ca ma puteti ajuta sa imi spune`ti sau sa imi da`ti un link sau orice sau o idee ce rochita sa imi fac thinking
Si ++ sunt slaba am 1, 59 si nu stiu daca mi-ar sta bine sau sincer nu stiu ce sa zic laughing. Dati`mi o parere :*.
Va multumesc si scuze daca am greseli >:".

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Depinde de evenimentul la care vrei sa o porti. Mie mi-a placut rochia asta rosie din articolul asta de blog http://crownfashion1.blogspot.com/2011/11/o-rochie-trei-tinute.html

| Limo a răspuns:

Pai eu singer ador tot ce inseamna tutu asa ca o rochida din aai e geniala. Poti sa fo faci pe negru. eu spun ca ar sta mai bine. Legat de bretele ar arata bine si fara si cu, cu exceptia ca bretelele sa fie subtiri.

Desi o urasc pe Demi Lovato, mi-a placut mult rochia ei din La La land : http://www.google.ro/......tp?/imgres

| RockStar explică:

Nu imi place rochita dar fiecare cu gustul lui happy. si urasc rosul laughing. ador culorile mai inchise; d

| Krytyna a răspuns:

Desigur o roghie cu breteli.