| Clape a întrebat:

Ma tot intreb de ce sunt atat de geloasa pe ideea ca iubitul meu a mai avut si alte prietene inainte de mine. Orice lucru neimportant care mi-l spune despre fostele lui prietene ma enerveaza maxim, as vrea sa fie numai al meu. Credeti ca e bine asta sau nu?

1 răspuns:
| genTlemeNNN a răspuns:

Din punct de vedere emotional nu cred ca e bine e orgoliul tu faci asa deoarece crezi ca el s-ar putea intoarce la ele din cauza calitatilor lor? eu nu cred asta si tu trebuie sa ai calitati tongue :*