| AylynnGeoo a întrebat:

Eu am 12 ani si as vrea sa va intreb un lucru. daca iubitul meu imi spune mereu ca ma iubeste ca ma doreste ca ma vrea pentru totdeauna ma alinta ma saruta ma ia in brate imi ia aparearea dar 2 zile nu a iesit afara nu a rasp pe mess credeti ca ma iubeste cu adevarat?happy Funda:*

Răspuns Câştigător
| Chriistiinex a răspuns:

Poate ca ti se pare ciudat ce iti spun acum.Dar imi pare ca este o varsta cam frageda pentru " iubit".Iti pierzi din copilarie incercand sa fii matur si dupa regreti asta.Nu ma bag in viata ta dar sa iti raspund la intrebare concret...Ar fi 3 posibilitati.1 Sa vrea putin spatiu, adica sa fiti un pic mai distantati.2 Sa aibe probleme gen: Familie, prieten sau stiu eu altceva.3. Poate nu are timp. Sper ca te-am ajutat big grin.

6 răspunsuri:
| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

Poate!

| BiscuiteOreo a răspuns:

Esti prea mica. Nu stii ce-i iubirea. Crezi ca daca iti place de unul si lui ii place de tine, pac, sunteti impreuna? Nu merge asa... Iubirea, nu are definitii, e ceva special, nu ar trebui sa iti consumi copilaria iubind pe cineva pe care nu cunosti foarte bine. In cativa ani iti va parea rau ca ai facut asta sad

| andreea5353 a răspuns:

E bou laughing)

| Teo2001 a răspuns:

Depinde de el or l-o fi pedepsit mama lui ori...