| Biiiiiiiiiibi a întrebat:

Bună :*! Mai bine trec la subiect. Anul ăsta ma duc la liceu şi dupa aceste examene "plăcute" urmează febra liceelor laughing. Eu din toate liceele aş vrea să ma duc in Economic (apropo sunt din Piteşti), totusi cu media mea pot intra şi in Brătianu, Zinca unde vreau, dar eu am ales Economic...Aş vrea să.mi spuneti părerile voastre. Mulţumesc! :*:*

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Este bine sa te duci unde vrei unde iti place si unde crezi ca iti vei dezvolta inteligenta nu uita ca in liceu stai 4 ani f- sa fie cei mai frumosi daca scoloa generala u ai putut sa o alegi fiind prea mica macar liceul sa fie alegerea ta big grin

2 răspunsuri:
| dyenyka a răspuns:

Si eu m-am gandit sa intru in Economic.happy E un liceu foarte bun dupa parerea mea.Din curiozitate ce medie de admitere ai?batting eyelashes

| Biiiiiiiiiibi explică (pentru dyenyka):

9.64 :* Daca te hotărăşti să intri în Economic poate ţinem legăturabatting eyelashes