| princess01 a întrebat:

Urgent! Am o intrebare pentru cei ce sunt din judetul Arges! Vreau sa stiu care este cel mai bun liceu din Pitesti? (Zinca sau Bratianu) Nu vreau raspunsuri gen 'Zinca', 'Bratianu' ci argumente concrete, eventual cei care chiar stiti persoane din liceele astea, sau chiar sunteti acolo. Roggg Seriozitate! Funda:X

1 răspuns:
| agabybos a răspuns:

Zinca pentru ca a fost si fratemiu si mi-a spus ca este foarte frumos ca profesorii sunt de treaba
sper ca te-am ajutat