| iza4ever a întrebat:

Mai de mult v-am povestit despre o colega de-a mea pe nume Alina. Azi faza fazelorstraight face problema e ca dupa asta imi cam venea sa o bat.
Eram la scoala si Alina a impins-o pe o colega, colega aceia a cazut si s-a lovit, iar cand a inceput sa planga, desteapta mea colega, Alina, a inceput sa radastraight face In momentul acela aveam anatomie.Doamna profesoara a zis ca colega aceea a facut deplasare de rotulastraight face In momentul ala m-am speriat si credeam ca o sa trebuiasca sa faca operatie pentru ca de abia mai calca pe picior.sad ---- mai incolo dupa ce am terminat ora de sport, un pampalau m-a lovit cu mingea de fotbal fix la cap cam de unde incepe coloana cam asa, prin zona gatului aproape...si minunata mea colega a inceput iar sa rada. Deci in momentul ala imi venea sa-mi scot adidasu si sa ii dau cu el in cap, a avut noroc ca era gheata pe josstraight face Deci cand am vazut-o cum radea, intr-un hal fara de hal si fix in fata mea m-am enervat si am injurat-o, sa zica mersi ca m-a oprit Dumnezeu de acolo de sus sa nu o iau la bataie ca ii dadeam una de i se invartea capu. (specific ma durea asa de tare ca inca putin si cadeam pe jos de durere) si maine ma duc iar la scoala, si daca ma enerveaza copila aia maine, o iau toti dracii si ma astept sa ma enervezestraight face (v-am povestit intamplarea ca sa stiti de ce o sa va pun intrebarea asta) Cum poti sa incepi sa razi ca un nesimtit sau ca o nesimtita, cand altcineva se loveste si mai incepe sa si planga? Si mai suntem si colegi

Răspuns Câştigător
| pisoias29 a răspuns:

Fiecare persoana are caracterul ei. Unii il au mai slab dezvoltat, unii mai bine dezvoltat si altii intra in categoria "lipsa celor sapte ani de acasa". Colega ta face parte din a 3a categorie, probabil are simtul umorului mai dezvoltat, dar cand nu trebuie happy

4 răspunsuri:
| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Eu nu cred ca e nesimtita...Ea este FOARTE nesimtita, din ce mi-ai povestit cred ca are probleme cu capu...Cum sa razi, nu credeam ca exista astfel de persoane.E greu sa te abtii da nu-i dai una, incearca sa te stapanesti.Ai grija de tt, Bye!love struck

| iza4ever explică:

ReBeCuTzA eu incerc sa ma abtin de multa vreme. si sunt in clasa cu ea de 7 ani si o sa mai trebuiasca sa o mai suport un anstraight face si sincer nu stiu daca reusesc sa ma mai abtin mult sa nu-i dau in cap...si spre binele ei ar fi sa dau cu adidasu ca cu adidasu dau incet ca sa nu il irosesc pe ea...

| Dark3Black a răspuns:

Intrebarea mea este:Tie nu-ti vine sa razi cand altcineva se loveste?

| DongYi_7200 a răspuns:

Nu o inteleg pe fata asta sa rada in asa hal, putea sa te ajute macar
Dar din cate am citit e chiar nesimtita si mai e si colega ta
Nu te mai enerva din cauza ei ca tot tie iti faci rau
Asa e stilul ei sa rada de alti oameni dar sa vezi cand o sa i se intample si ei un caz aproape la fel ca al tau si o sa inceapa sa rada lumea de ea