| Iulia8659 a întrebat:

maine as vrea sa imi iau telefonul samsungs5230. voi ce ziceti merita sa mi-l iau. voi ati avut probleme cu el?

mersi!

cel mai bun rasp primeste fundakiss

2 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Eu am Samsung 5230 LA fleur si pot spune ca sunt foarte multumita de el. E un smart phone, are ceva memorie, are mp3 si toate dotarile. Daca esti amatoare a jocurilor tin sa te anunt ca nu dispune decat de un singur joc cu zaruri, dar iti poti descarca si altele. E rezstent, frumos si placut ca aspect. Mesajele se scriu usor. Are o camera de 3. 2 Mp.
Sper ca te-am ajutat. Succes in alegerea celui mai bun telefon!

| Iulia8659 explică:

Ieri pana la urma mi l-am luat si sa stii ca mie un imi place si sunt multumita de el :-8