| Adela50 a întrebat:

Maine dau test la romana cu lecurile ed vacanta si eu nu stiu nimic.Am avut de citit cartea Alexandre Dumas-Dupa 20 de ani, dar nu-mi placea cartea. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu ne intreba pe noi ce sa faci! Citeste-o! Vrei -nu vrei! P.S.Este o carte extraordinara!

| TeoPT a răspuns:

E prea tarziu sa faci orice altceva acumhappy 3 luni ai avut la dispozitie sa te gandesti la asta.

| Nicoleta a răspuns:

Daca n-ai fost in stare 3 luni de zile sa citesti o carte, macar ia rezumatul de pe net sau niste comentarii si fa-ti o idee, ca sa nu dai foaia goala.

| alexamealexa a răspuns:

Ia rezumatul cartii de pe net si fa`ti o idee despre carte...incearca sa combini rezumatele si sa faci unul al tau. ori asta ori citeste cartea, dar nu cred ca reusesti intr-o singura zi.

| foxi a răspuns:

Scrii balada greierul si furnica! A lui TOPARCEANU!

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Scrie tu alta