| kidDu_6567 a întrebat:

Buna!
Maine dau teza la mate...as vrea sa stiu cum sa fac sa iau o nota buna (9, 10), de obicei imi este cam frica si gresesc la cele mai simple exercitii... exista o solutie thinking (Inafara de invatat, asta deja o fac laughing )

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ҡđų' a răspuns:

Pastreaza'ti calmul
cand primesti subiectele citeste'le cu atentie si incepe cu exercitile pe care tu le consideri simple

baftakiss

1 răspuns:
| Rebecca_4606 a răspuns:

Trebuie doar sa fii atenta(foarte atenta) la cifre, la semne, la radicali, sa citesti cerintele de mai multe ori ca sa intelegi exact ceea ce cer ele...

si bafta!big grin