| DouaPuncteIcs a întrebat:

Maine dau teza la mate si mi-e fricacrying
Partea proasta e ca nici nu am invatat f multcrying

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, invata atuncilaughing

| pwp a răspuns:

Iti tin pumnii stansi!happy
nici eu nu ma descurc la matematica!
daca iau 6 ma bucur!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai invata, dar niciodata sa nu pleci la lupta cu gandul ca ai sa pierzi, pentru ca chiar o sa se intample asta. Succes si numai cele bune! Tine-ne la curect cu tot ce se intampla!

| Anduciu a răspuns:

Pai si ce ne zici noua? Lasa netu' si invata!

| Ingerash a răspuns:

Pai invata daca vrei sa iei o nota mare, citeste teoriile si fa si niste exercitii.Succes

| emillie a răspuns:

Pai invata.Stand pe TPU sigur nu inveti.

| Andreea_5313 a răspuns:

Roaga-te sa iei o nota buna, iar noua nu ne ramane decat sa-ti uram baftahappy

| Yannaa a răspuns:

Si ce vrei? sa vin sa-ti tai capul si sa-ti indes informatiile in creierul? apuca-te de invatat cat ma ai timp altfel "scaunelul"te paste daca il iei si pe ala asa ca succeswinking

| CosMina_9777 a răspuns:

Si cu ce vrei sa te ajutam?

Invata acum sau maine dimineatabig grin