| 愛日本 a întrebat:

Maine e ziua unui coleg. E baiat iar eu n-am nicio idee ce sa-i duc. M-am gandit la o carte si cduri daa... vrea inca ceva da nu bani, stiu si eu in afara de haine idei:*? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Ioana_2144 a răspuns:

Pai cel mai potrivit cadou este o minge de fotball
iai o minge de fotball niste cdurii dar nu-i lua o cartee pentru ca asta e cel mai prost cadou pentru un baiat este bine o minge de fotball si cduri

sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu

1 răspuns:
| angelany a răspuns:

Stii poti sa-i dai un obiect care il reprezinta, afla ce ii place sa faca...
o sa-ti dau si cateva idei
husa la telefon, portofel, o rama de fotografii, o bratara ect.