| Nomatterwhattheysay a întrebat:

Maine ma duc la ziua unui coleg( face 14 ani) si nu stiu ce cadou sa-i iau... straight face, niste idei?:d.
Funda!

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Un ceas, un obievct vestimentar intr-o culoare care stii ca ii place sau mai poarta, un tricou amuzant sau personalizat cu un mesaj amuzant de ex "m-am nascut inteligent...scoala m-a prostit!".

1 răspuns:
| hope2destiny a răspuns:

Eu i-am luat unui coleg un tricou. i`a lacut ff mult, desi nu ma asteptam. saupoti pune bani cu o alta fata care vine la ziua lui sa-i luati un parfum sau ceva de genu`.