| anonim_4396 a întrebat:

Buna maine imi voi pune piercing in buza si nu stiu daca doare sau ce o sa simt ma poate ajuta cineva pliz repedepuppy dog eyes >Fundaa:

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Nu iti fa griji. Cand te vei duce acolo, te va da cu spirt sau cu o solutie care iti va amorti buza timp de o ora, astfel incat nu te va durea. Vei vedea un ac mare, dar sa nu te sperii. Cand iti va baga acel ac, ( vei avea solutia aplicata pe buza), vei simti o usturime mica si o intepatura ca de tantar, care va dissparea in 3 secunde. Dupa ce iti pune pierce-ul, si solutia ti se va duce buza iti va sangera foarte putin si vei simti o durere. Mie mi-a zis sa pun apa rece( a fuctionat). Iti pui 10 minute o batista cu apa rece si iti va trece durerea.
Primele 2-3 zile te va incomoda cand mananci sau cand dormi dar te vei obisnui foarte repede cu el, crede-ma!

Funda? puppy dog eyes