| Aniela2777 a întrebat:

Cine imi spune cum se fac piercing`urile in buza? Doare rau?

Răspuns Câştigător
| adriana_5421 a răspuns:

Buna. mai de durut doare xcum pentru ca iti penetreaza pielea si e destul de sensibila pe fata. si mie imi plac dar nu am curajlaughing nu doare rau dar iti amorteste partea aia. de preferat sa te duci undeva specializat ca a patit o pr de-a mea si i s`a invinetit rau zona aia. bafta:*

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

@Endley.
Ba nu! Mie nu mi-a curs aproape deloc.Iar durerea. pe os cara de la 1 la 10 e pe la 2. Atata tot sa nu'ti intre mancare, sa nu bei lapte.etc.
Da fiecare simte altcumva.
Tu fa-ti numa, nu lua parerile altora. Iti zic eu ca o sa fie bine.>big grin

| Hiroko a răspuns:

Buna!
Depinde cum iti da gaura ca unii iti fac anestezie altii nu (:
Oricum merita!
Bafta multa!kiss

| iloveunicorns a răspuns:

Da,doare rău.Am si eu, când il faci curge sănge vreo jumate de oră...