| Bernoullie a întrebat:

Maine incepe scoala si as vrea sa stiu cum sa ma machiez fara sa iasa in evidenta pentru ca anul trecut am avut probleme cu diriginta ca mereu le zicea la parinti ca ma machiez strident(luciu de buze+rimel+fond de ten). Eu cred ca nu eram foarte strident machiata. In prima zi de scoala as vrea sa ma dau doar cu fond de ten. Oare e bine asa sau si asta se observa?

Răspuns Câştigător
| astro5 a răspuns:

No

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Incearca sa folosesti putin luciu de buze si rimel transparent.

| IustinaSiAtat a răspuns:

Eu zic ca e bine... poti sa te dai si un luciu de buze.nu cred ca o sa zica nimic...si daca zice sa crapelaughing

| IustinaSiAtat a răspuns:

Eu zic ca nu o sa se observe prea tare...

| mary a răspuns:

Atunci diriga ta e d-aia comunista. eu nu cred ca e strident deloc. si eu ma machiez asa la scoala si nu zice nimeni nimic.doar daca ai folosit in exces. daca asta e, incearca sa fii mai discreta cu cantitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luciu de buze+rimel+fond de ten ...nu e strident deloc, doar daca iti dadeai cu o tona de rimel si luciu de buze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea se observa

dar ocum cat de putin sau de mult te-ai machea tot observa sad

scuze

eu am noroc ca am o diriga care nu are nici o trebuie cu machiatul happy

tonguetonguetonguetongue

si e [pocaita]