| alexgabyy29 a întrebat:

maine la ora 9 trebuie sa fiu la scoala? chiar daca sunt la liceu acum?

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Buna! Ar fi recomandat sa ajungi pe la 8 30 pentru ca de obicei festivitatile de deschidere incep pe la orele 9-10, depinde de liceu. Fii punctual/a si fa o prima impresie buna.
Mult succes!

| redtulip a răspuns:

Daca esti la liceu nu inseamna ca poti merge la ce ora vrei tu cand ai tu chef. Exista niste reguli care trebuie urmate si pe cand vei fi la facultate...Chiar si acolo sunt ore fixe. In fine, multa bafta si sa fii punctual/a.