| Bertha57 a întrebat:

Bună TPU! Îmi place de un tip, el se uita mereu la mine dar nu vorbim.
La banchetul de a 12 a în timp ce se ciocneau paharele, fiecare cu grupul lui de prieteni, se uita la mine parca cu tristețe, nu știu de ce. Mie mereu mi-a plăcut mult de el ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Sa treci cu vederea! Daca ar fi simțit ceva mai mult, ar fi mărturisit, îți garantez!

Răspuns utilizator avertizat
| LisaJulie a răspuns:

Poate se supart ca s-au terminat cei 12 ani de scoala! Mergi și vorbește cu el!

| IeaMariaAndreea7 a răspuns:

Esti clasa a 12-a, inseamna ca esti aproape un adult.Maturizeaza-te,ce Dumnezeu. Aveai destul timp pentru toate astea in 4 ani, si acum ca unul s-a uitat la tine cand beati Teddy la pahar crezi ca urmeaza sa aveti cine stie romcom?