| Corinne a întrebat:

Am nevoie de niste idei pentru o searabatting eyelashes
Nu stiu cum sa`mi mai aranjez parul (il am destul de lung.tongue)
Nu vreau ceva sofisticat si nici sa`mi fie prins tot.big grin

9 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Iti faci un coc dezordonat, pentru mi multe informatii despre produse cosmetice, frumusete, review-uri si produse de machiaj, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Corinne explică:

Mersi pentru raspunsuri kiss

| Bishop a răspuns:

Bucle laughing

| putzulica a răspuns:

Poi... las-al asa lung.happy neprins

| Rallu_3508 a răspuns:

Pai....ai putea sa ti-l indrepti si sa il lasi desprins.Asa cred ca e cel mai bine.

| Nemesis_9263 a răspuns:

Si eu am parul lung si atunci cand sunt in pana de idei il indrept cu placa. Apoi, in prind cu un elastic subtire in crestetul capului si infasor un fir de par peste el.Cred ca intelegi ce vreau sa spunhappy

| antooo08 a răspuns:

Pai niste bucle...ar fi frumoshappy
daca il ai lung... fa-ti buclele de la mijlocul parului sau iti poti brinde "bretonul" sus cum se poarta acumlaughing.
sper ca te-am ajutathappy!:*succes!

| Ancutza_8789 a răspuns:

Ntinde-l cu placa