| deea1919 a întrebat:

Buna maine ma duc la ziua de nastere a unui prieten dar problema e ca acum cateva zile mi-au aparut o multime de cosuri pe fata si nu stiu ce sa fac...cu fond de ten nu vreau sa ma dau. Niste sfaturi cum sa scap de cosuri cat mai rapid?big grin

Răspuns Câştigător
| DDaNyyy a răspuns:

Sunt mai multe raspunsuri... 1:este o crema speciala la sensiblu care cost 40 de lei iar 2:este un fel de tratament cu aloe si mai multe plante care il poti face la salon de infrumusetare..eu cam atat stiu despre disparitia cosurilor, stiu ca si eu am avut si am folosit crema de la sensiblu..si intr-o saptaman au disparut complet. sper sa iti fie de folos sfaturile mele.happy