| anonim_4396 a întrebat:

Maine ma intalnesc cu un baiat(doar noi 2) si nu prea am idee ce sa discut cu el thinking Dau funda love struck

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Incearca sa-l impresionezi,sa fii cat mai misterioasa...poti sa-l intrebi despre fostele lui relatii,ce-i place la tine, cum este fata ideala. poti sa-l intrebi daca sunt mai importanti prieteni sau iubita, daca se lasa influentat de prietenii lui... sper ca te-am ajutat.

| elasexygagica a răspuns:

Discutati despre sex si pozitii sexuale

| mrsALittleLight a răspuns:

Pai intotdeanua la o intilnire trebuie sa intirzii putin ca sa iesi mai in evidenta dupa...cu ai ajuns ii spui salut si astepti el sa spuna ceva; 1.nu te rusina mergi mindra si increzuta in tine 2. daca el tace (tipic baietilor) il intrebi cu si-a petrecut ziua; 3. daca dupa ce raspunde tace, spui si tu "apropo stii ce mi s-a intamplat azi" si inventezi orice fascinant.Ai grija de tine.pup :*

| iulialoveangels20 a răspuns:

Intreaba-l ce hobby are si cam ce-i place sa faca si de viata lui personala...bafta!