| Drunkenhearts a întrebat:

Mama mea are internet pe telefonul ei, si am incercat sa bag certela ei in telefonul meu insa atunci cand intru pe google.ro, de exemplu, imi scrie ca serviciul este indisponibil.Ciudat este ca acum cateva zile o prietena si'a bagat cartela ei in telefonul meu si i'a mers internetul(a primit mesajul de configurare in 5 minute), insa mie nu imi merge internetul si nici nu am primit mesajul de configurare, cu toate ca il astept de cateva ore...Stie candva dc nu primesc mesajul, sau dc nu merge internetul?

Răspuns Câştigător
| NonimOo a răspuns:

Pai si eu am avut inainte un telefon si mi-am bagat netu si nu mergea acum am alt telefon si merge.depide te telefon daca tiai activat internetu si nu merge la tine pe telefon incearca sa bagi cartela ta in telefonul mamei tale si vezi daca merge. la mine asta a fost problema cu netu pe mobil big grin incearca poate asta e cauza