| CosminCSM00 a întrebat:

Mi-am cumparat acum o luna un telefon si cand am bagat cartela in el a mers Internetul fara sa mai fac setarile de configurare si de 2-3 zile merge doar prin Wireless fara sa ii fac nimic, am incercat sa ii fac si un APN nou si tot degeaba si nu inteleg ce are, MB pe cartela am destui dar nu am acces la net. Cine ma ajuta?

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Seteazal primul port cartela sim al 2-ilea port wireless la tine probabil i setat invers 1 wireless 2 sim si poti face si setarile de net nu strica broadhcom3G sau 4G depinde de la cine ai sim-u asteas la cosmote