| DeeaNegrea a întrebat:

De cand mi-am cumparat telefonul internetul a mers intodeauna pana azi.Cand mi-am bagat alta optiune de minute(eu fiind pe cartela), nu stiu daca asta e cauza sau nu, dar nu mai merge.Nici inainte nu aveam optiune pentru internet sau asa ceva.Cand intru se conecteaza pentru cateva secunde si apoi scrie :CONEXIUNE NEREUSITA...Help! Funda

Răspuns Câştigător
| Laura B. a răspuns:

Dea... te-as ajuta dar nu stiu!
Lasa ca am eu si iti scot eu piese! laughing
Te-am pupat, tu scumpaa! love struck

Daca nu-mi dai fundita te bat! laughinglaughing

2 răspunsuri:
| bboy a răspuns:

Baga acest id si vb pe mess costyn_cosy_94

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Poate aveai optiune pentru internet inainte si nu stiai. Eu am abonamentul deflin si imi merge. (si eu sunt pe cartela). Cred ca este din cauza schimbarii. Sau ai avut o optiune speciala pentru cateva zile. Nu stiu. Poate fi din cauza schimbarii.