| Geotr a întrebat:

Mama mi-a promis ca daca iau note bune la examene si intru la liceul pe care il vreau o sa imi cumpere un telefon.Totul este bine...notele au fost super si la liceul respectiv mai mult ca sigur intru...insa nu stiu ce telefon sa imi iau. Vreu unul pana in 5 milioane si mi'ar placea cu tachiscreen(cred ca asa se scrie) insa imi plac si altele. Ce sugestii imi dati?

4 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Salut,eu ti-as recomanda Nokia N8 dar e cam scump, depinde si ce iti place...cauta mai multe pe www.orange.ro si apropo:se scrie touchscreen :D

| andreeagabriela a răspuns:

Nokia c3big grin eu de asta si e super.:X:X:X:X adica mie cel putin imi place dar nu este cu tochescreen sau cum se scrie.big grin

| creatza17 a răspuns:

Pai in primul rau daca vrei cu touchscreen iti poti lua un Samsung F480i,sunt super dragute de toate culorile si sunt si foarte inteligente.parerea mea.mult succes sa iti alegi unul cum doresti tu!