| MeGustaaaaa a întrebat:

Mama unei colege a fugItalia.Va jur ca nu e mama mea, ca unii spun "Nu da vina pe colega ca e mama ta!". Deci, serios.Are nevoie de ajutor. Ce sa-i zica, cand o va suna?

6 răspunsuri:
| Missperfect a răspuns:

Salut! Sincer nu stiu ce sa ii zica dar eu daca as fii in locul colegei tale nu as mai vorbii cu ea!

| Dana211 a răspuns:

Eu zic intai sa inveti sa scrii dupa sa vrei sa dai sfaturi

| MeGustaaaaa explică (pentru Dana211):

Oops.Am umis un " " si un "în"...Woauu...Gata! Vine sfarsitu` lumii!

| Dana211 a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Nu e vorba ca vine sfarsitul lumii dar nu se intelegea ce ai vrut sa spui.

| MeGustaaaaa explică (pentru Dana211):

...Mda..Si totusi Missperfect a inteles...

| Dolofănica a răspuns:

E o poveste trită.