| anutsaa a întrebat:

Buna membrii ai comunitatii TPU! Cine este din Bucuresti si ar putea sa imi recomande un liceu bun? Mentionez ca mi-as dori la filologie-intensiv engleza. Optiunea mea era liceu Moisil, dar din cate m-am informat nu are filo-intensiv engleza. Sunt clasa a8a si am media generala 10, acum sa vedem ce fac la examene. Un liceu bun, ce propuneti?

Răspuns Câştigător
| ella_4016 a răspuns:

Lazar, sava, mihai viteazul etc. important e sa fie cat mai aproape de casa, crede-ma ca sunt licee bune doar cu numele, siau creeat o imagine si de multe ori ramai dezamagit, nu ma refer la aceste 3 licee ca nu prea cunosc, vorbesc la modul general, si daca vrei sa inveti, inveti si intr-un liceu prost