| Roxiuttzaaa a întrebat:

Merg astazi la primul meu majorat si nu stiu inca cum se procedeaza. Ii pun banii in plic si merg sa i dau direct dupa ce intru pe usa? Si daca incepe pe la 8... sa merg mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| lolz1 a răspuns:

Bună! păi banii pune/i în plic normal.
Dacă începe la 8, să nu fii tu prima atunci îți recomand să pornești pe la 8 jumate.
Te pup și distracție plăcută!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Frumos ar fi sa ii iei un cadou nu sa ii dai bani

| Emosiya a răspuns:

Daca incepe pe la 8, tu mergi pe la 8jum -9 max, nu trebuie sa fi la fix acolo. daca este fata ofera-i si un buchet de flori pe langa acel plic ca sa para mai "full", iar la baieti. un plic e de ajuns.Sarbatorita o sa-si intampine invitatii atunci cand vin, atunci tu ai ocazia sa-i oferi cadoul.