| aleale47 a întrebat:

La majorat trebuie sa am eu plic in care sa las banii sau mi se da acolo, si dacă trebuie sa am de unde pot sa iau?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Normal ca trebuie sa ai plic. Doar nu crezi ca exista o persoana la intrare care imparte plicuri nu?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu ii duci in plic. laughing) Gasesti la librarie in principiu.

| Catrice a răspuns:

Hai ca mi-ai făcut Crăciunul mai frumos rolling on the floor
Cum ar fi sa te aștepte sărbătoritul/sărbătorita cu plicul la intrare și când te vede sa spună: întâi banii, apoi distracția.