| Mayy a întrebat:

Nu stiu sigur inca daca o sa merg la un majorat am doua intrebari:
1. Daca vrei sa dai bani cum si cand ii dai banii persoanei respective?

2. Daca nu mergi la majorat dar vrei sa-i trimiti bani cum fac, cand si cum ii trimit banii, adica ii dau intr-un plic inainte de majorat sau?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dayana007 a răspuns:

Nu cred ca o sa ti accepte bani sincer asa ca gaseste un cadou frumos
bani se cheltuiesc in timp ce obiectul respectiv daca nu e consumabil o sa ii aminteasca mereu de tine

| Mayy explică (pentru dayana007):

Pai din cate stiu o sa se tina la un restaurant si eu nu cred ca o sa pot merge iar din cate stiu mai nou toata lumea bani primeste nu?
cadourile primite poate nu-i plac dar cu banii poti sa iti iei tu ce ai nevoie