| anonim_4396 a întrebat:

Imi place voleyul pe plaja. De fapt doar asta fac eu pe plaja, ca nu suport sa zac pe cearceaf (sezlong, nisip, hamac, scaunel, patura, etc).
Voi ce faceti pe plaja?

9 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Fac poză cu poneiul.
http://www.stiridecluj.ro/......884658.jpg
Te poți gândi la o activitate mai productivă de atât?

| anonim_4396 explică (pentru Diabolique):

rolling on the floor rolling on the floor
Da' ce stai asa aplecata, vrei sa il mulgi?

| Diabolique a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei! Poza e simbolică laughing!

| DoodleEver2 a răspuns:

Eu la mare am relativ aceeasi problema, nu sufar sa stau sa zac la soare. Daca e sa zac ( imposibil ) zac la umbra, in afara umbrelei ori stau in apa ori joc voley happy nu stau nefacand nimic la soare laughing)

| ViVi99 a răspuns:

Eu mai mult stau in apa. Acolo imi place mie cel mai mult. Cat despre volei si mie imi place la nebunie si il joc oriunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Volei imi place oriunde, chiar daca nu mai sint un pusti pentru ca alaturi de tenis de cimp, il consider cel mai complex si mai bun sport.Paste fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe plaja imi place voleiul cel mai mult. Sa nu zic ca am si jucat volei la viata mea, deci ma descurc. Daca si coechipierii sunt bine "echipati" atunci chiar e perfect big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaa, de-aia ti-ai scris tu "camila" la username... eu credeam ca te cheama Camilla, ca pe hoasca aia de-a omorat-o pe Lady Di sad

| claudiax a răspuns:

Pai exista super multe chestiuni de facut, de ex. facutul castelelor, ingropatul oamenilor, studiind turisti, inotand, facutul noilor prieteni, etc. Daca doresti sa afil mai multe poti intra pe google. Crede-ma o sa gasesti o multime de lucruri faine. succes!