| Saltareata_Briosa_1994 a întrebat:

Bună :* Mi'a aparut niste cosuri pe sanii... Si uneori dispar si alteori apar... Ce ar insemna asta? este ceva grav? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu este nimic grav
Asa apar cand esti in adolescenta, din cauza schimbarilor care au loc in organismul tau
O sa iti mai apara, peste tot, insa, la un moment dat o sa mai dispara tongue
Nu te speria, nu e nimic gravwinking

| Saltareata_Briosa_1994 explică (pentru AlinaaAli):

Multumesc, scuze daca nu am dat fundita dar nu am mai intrat de mult, dar ti-am dato acum sper ca nu te superi si multumesc inca odata :*.

| Saltareata_Briosa_1994 explică (pentru AlinaaAli):

Multumesc, scuze nu am mai intrat de mult si nu am vazut, ti-am dat fundita, multumesc mult ma speriasem atunci :*.

| Saltareata_Briosa_1994 explică (pentru AlinaaAli):

Multumesc :* fundita scuze nu am mai intrat si nu am vazut big grin

| Saltareata_Briosa_1994 explică (pentru AlinaaAli):

Multumesc.