| MobscenexD a întrebat:

Bună :* Mi'a aparut niste cosuri pe sanii... Si uneori dispar si alteori apar... Ce ar insemna asta? este ceva grav? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| allison20 a răspuns:

Nu e grav, e ceva normal sa-ti apara cosuri pe sani. Dispar si reapar in functie de ce perioada a ciclului esti.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la hormoni, o chestie normala in timpul pubertati.

| Molecula a răspuns:

Nu e grav. Toata lumea are cosuri. Sa nu le spargi ca raman urme, sa le lasi sa se usuce singure, sau chiar poti da cu alifie pentru cosuri daca ai.

| MobscenexD explică (pentru Molecula):

Multumesc pentru sfat, pacat ca nu pot sa mai dau o funda sad.