| OhFuckIForgotMyNameAgain a întrebat:

Mi-am cumparat astazi de la farmacie o sticluta cu albastru metil. Cum se aplica pe par pentru suvite? big grin Adica, se dilueaza cu apa sau pur si simplu? happy

Răspuns Câştigător
| Speciaal a răspuns:

Nu se pune apa. Dai cu albastru de metil doar pe suvitele care vrei sa le faci, stai vreo 10 minute si cand te speli, speli doar suvitele, nu tot parul! Cam asta e tot. happy O sa se ia dupa cateva spalari, apropo te sfatuiesc sa schimbi lenjeria de pe perna cu una mai inchisa la culoare. Se ia pe perna albastrul ala. Succes!