| Apy a întrebat:

Pentru suvite in afara de albastru de metil ce culori mai sunt si cum se aplica? strica sau nu parul?

Răspuns Câştigător
| AllexiSss a răspuns:

Eu foloseam.dar mai ales sor'mea.isi face o suvita verde cu tot felu.albastru de metil...sau castelani ca sa fie roshu.amesteci putin albastru de metil intr-o canutza cu niste apa ca altfel este prea tare esenta si risti sa o stergi in haine si apoi iti aplici cu o pensula pe suvite. puneti pe umeri un prosop sau ia pe tine un tricou pe care nul mai folosesti pentru ca s-ar putea sa te patezi tongue, si nu cred ca strica parul sau cevahappy

1 răspuns:
| Andrey_9059 a răspuns:

Parerea mea esca ca nu strica parul asa stiu si am auzit si am citit!